Racek Osada Máchovo jezero

Racek Máchovo jezero

Aktuálně: Řezbářské sympozium v Doksech

Řezbářské sympozium se letos nečekaně bude konat i na konci května. Zveme Vás všechny do zámeckého parku 28. - 31.5 2015.

Číst více »

Chatky a apartmány v nejoblíbenější lokalitě Máchova jezera, ve Starých Splavech. Přijeďte strávit dovolenou či víkend přímo uprostřed borového lesa, nedaleko písečné pláže Borný. Soukromé koupání umožňují pískovcové skály vzdálené 5 minut chůze. Pro svou polohu, krásné lesnaté okolí a bohatou historii Máchova jezera si toto místo oblíbili nejen milovníci přírody, vody, koupání a sportu, ale také milovníci historických a kulturních památek.

Apartmány

Apartmány

Máme pro vás připravené čtyři prostorné a útulné apartmány se zastřešenou terasou.
Chatky

Chatky

Levné ubytování nabízí jedenáct dřevěných chatek v příjemném stínu borového lesa s možností vaření.
Komunikace

Osada

Máchovo jezero nabízí rekreantům mnoho možností, jak strávit svou zaslouženou dovolenou.

Ceny a rezervace

Ceny a rezervace

Zarezervujte si vaši dovolenou u Máchova jezera včas! Termín vašeho pobytu závisí zcela na vás.
Kontakty a mapa

Kontakty a mapa

Přehledná mapa, kde nás najdete. Nebudete-li si vědět rady, kontaktujte nás a my vás navedeme správným směrem.
Okolí

Okolí

Tipy na výlet v okolí Máchova jezera. Máchův kraj je jedinečný širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času.

Jak jsme již zmínili, ubytování v chatkách v lokalitě Máchovo jezero je ideálním místem pro strávení nejen klidné dovolené, ale i aktivní dovolené s dětmi. Taková rodinná dovolená v naší osadě může být něčím, na co budou vaši nejmenší dlouho vzpomínat. Ubytování v chatkách má v sobě kouzlo romantiky a dobrodružství. Nabízí pohodlnější ubytování nežli stanování a navíc poskytuje lepší ochranu před nepříznivým počasím, což oceníte zejména, máte-li sebou děti.

Rekreační chaty - Máchovo jezero

Rekreační chaty v areálu chatové osady Racek jsou v provozu od 1.5. – 30.9. Ubytování nabízíme v 11 prostorných chatkách a 4 apartmánech s vybavenou kuchyňkou a s povlečením.

Každá chatka má 2 pevná lůžka a dvě zasouvací, pro zvětšení obytného prostoru přes den a také venkovní terasu. Rovněž jsou před každou chatkou umístěné dřevěné lavice se stolem.

Všichni ubytovaní hosté mají k dispozici společné uzamykatelné sociální zařízení určené pouze pro naše chatky.

Rezervace pro ubytování v chatkách můžete na tel.: +420 606 613 183, na email: info@racek-machovo-jezero.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Chatová osada Racek je ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou i s malými dětmi. Máme tu pro Vás připravené vše pro dětské radovánky - houpačky pro nejmenší, domeček, pískoviště, prolézačku i klouzačku. Na své si přijdou i milovníci houbaření, rybáři, turisti i sportovně založení nadšenci (např. cyklistika, jachting…). Pro naše hosty máme k dispozici hřiště na volejbal či nohejbal, líný tenis, stolní tenis a badminton. Využít můžete také ohniště s možností zapůjčení grilu.

V blízkosti chatové osady je několik restaurací, barů a obchodů s potravinami. V sousedním rekreačním středisku lze zajistit polopenzi nebo plnou penzi.