EURO STAAL s.r.o.

Osada Máchovo jezero

Hlavní pláž Doksy a pláž Klůček - šlapadla, lodičky, kánoe, windsurfing, výlety parníkem, vodní atrakce, nohejbal, plážový volejbal, vodní  fotbal, adrenalinové sporty (od skákacího hradu po závěsné trampolíny), tobogán, lezení v korunách stromů  (jungle creek), koupání, masáže, kosmetika.

Hlavní pláž Staré Splavy - koupaliště ve volné přírodě, plovoucí bazén, aquapark, vodní trampolíny různých rozměrů, skluzavky, lezecké stěny na vodě ve tvaru  ledovců a kolotoče - vše pro děti i dospělé. Dále vodní volejbal, nohejbal, šlapadla, lodičky, obří skluzavky,  plážový volejbal, stolní tenis.

Pláž Pod Borným - koupaliště ve volné přírodě, půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, stánky, rychlé občerstvení, restaurace s terasou a barem, otevřený gril,  volejbal, kempování.

Sport

Jachting - pro zájemce o jachting jsou k dispozici dva jachetní kluby. Kluby YC Doksy a TJ Staré Splavy nabízí rekreační plachtění po Máchově jezeře a to dokonce i v zimě po zamrzlé hladině.

Vodní lyžování - vodní nádrž Horka u Stráže pod Ralskem nabízí závěsné vodní lyžování. Vlek je dlouhý 830 m. Je možné si ho předem rezervovat, ale pouze mimo provozní dobu. Sezóna trvá podle počasí, obvykle od  konce dubna do září.

Tenis - tenisový klub Doksy s pěti kvalitními antukovými dvorci se nachází v Masarykově parku v Doksech.  Kromě nich jsou k dispozici dva tréninkové dvorce a jeden dvorec s umělým povrchem. Během celé letní  sezony lze využít trenérských služeb pro začátečníky i pokročilé. Trenéři se mohou věnovat celým skupinám i  individuálním zájemcům. Rakety a další doplňky si můžete vybrat na místě. Další tenisové kurty jsou také ve  Starých Splavech, v areálu Hotelu Port a České Lípě.

Jezdectví - pod zříceninou hradu Starý Berštejn v obci Vrchovany asi 6 km od Doks směrem na Dubou je  jízdárna, která nabízí projížďky na koních a ponících po celý rok.

Adrenalinový sport - na přístupové cestě k hlavní pláži v Doksech a Starých Splavech se můžete vyžít při  adrenalinovém lezení po lanech vysoko v korunách borovic.

Cyklistika - plochá až mírně kopcovitá místní krajina je jako stvořená k vyjížďkám na kole i pro děti a rekreační cyklisty. Je zde hustá síť cyklostezek, kde si určitě každý dovede vybrat svou trasu, ať už se jedná o rekreační jízdu nebo poznávací cyklistické zájezdy či adrenalinové projížďky v náročném terénu.


+420 606 613 183